LovBee

Dlaczego ze wszystkich zdrowych produktów wybraliśmy miód naturalny?

Lubimy miód, pszczoły też lubimy (nawet jak żądlą). Interesujemy się zdrowym stylem życia, naturalnym odżywianiem, od kiedy pamiętamy sport najlepiej nam smakował na łonie natury.

Miód jest połączeniem zdrowia i smaku, dlatego postanowiliśmy dostarczać naszym bliskim, a teraz także tym dalszym, słoiki wypełnione naturą.

Skąd wzięła się słodka przygoda z selekcjonowaniem miodu naturalnego?

Może zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale wszystko zaczęło się od dwóch łyżeczek miodu dodawanych do szklanki wody na całą noc. Poranna, miodowa mikstura działa na nas jak magiczny napój na Asterix'a i Obelix'a, jak sok z gumijagód na Gumisie! Kombinacje słodkich łyżeczek i różne rodzaje miodów naturalnych stały się dla nas poranną rutyną i zdrowym nawykiem. Dobrze rozpoczynamy każdy dzień i chcemy się tym dzielić.

Wracając do selekcjonowania i tworzenie mieszanki naturalnych miodów nektarowych i spadziowych, to bez wątpienia sztuka, którą cały czas doskonalimy. Kiedy zamówisz słoik dowolnego #LovBee, to wiesz, że nie ma odwrotu, dodasz go do wody, do zdrowych i wyśmienitych potraw, posłodzisz herbatę lub użyjesz jako złotego środka na kaca - są to nasze podejrzenia oparte o własne doświadczenia.

LovBee-kosmetyki-Naklejka-Karton-Przód01-18